Menu

Harleen Frances Quinzel

Kim jest Harley Quinn? Jakiś czas temu zadałam sobie to samo pytanie, ponieważ ukazał się film Suicide Squad. Zaczęłam szukać czegoś o niej w Internecie. No i oczywiście strasznie ją polubiłam. Znalazłam z nią wspólne cechy, postanowiłam dowiedzieć się na jej temat jak najwięcej, zaczęłam oglądać kreskówki z jej udziałem i nim więcej wiem na jej temat tym bardziej przypomina mi mnie. Mam jeszcze sporo materiałów do obejrzenia, ale postanowiłam obejrzeć jeszcze raz wszystko to, co do tej pory i opisywać jej życie właśnie na tym blogu. Byście mogli znaleźć tu jak najwięcej informacji o niej. A następnie kontynuować oglądanie i opisywać dalsze losy wspaniałej Harley Quinn.

Szalona Miłość

harleenfrancessquinzel

Początek Harley możemy obejrzeć dopiero w "The New Batman Adventures" w odcinku "Mad Love".

Wtedy dopiero dowiadujemy się skąd nasza Quinni się wzięła. Mimo że wcześniej już występowała w Batmanie to dopiero jak zbiera jej się na wspominki dowiadujemy się, w jaki sposób zakochała się w Jokerze.

Harleen Frances Quinzel zaczyna pracę w, Arkham, jako psychiatra, chce ona pomagać więźniom, żeby namówić ich do zwierzeń. Od razu wzbudza zainteresowanie Jokera, może przez to, że jest młoda i łatwiej będzie ją omamić, a może przez to, że coś mu się w niej podoba. Tego nie wiemy. Według mnie obie opcje są możliwe, ale przecież ja wierzę tak jak Harley, że on ją jednak kochał. Joker w niewyjaśniony sposób włamuje się do jej pokoju i zostawia kwiatka z kartką „Zajrzyj do mnie”- J. Młoda doktor udaje się do jego celi, Pan J mówi jej, że ma nie mówić nikomu o jego wmykaniu się z celi, mówi również, że podoba mu się, że będzie godna zaufania i mógłby jej się zwierzyć. Gdy myślała, że już je niczym nie zaskoczy, zaczął się zwierzać z przeżyć z ojcem oraz Batmanem. Wtedy Quinni zaczęła się zakochiwać w Jokerze. Harley zaczęła postrzegać bohaterskiego nietoperza za złego człowieka i było jej bardzo szkoda Pana J. W końcu zdała sobie sprawę, że zakochała się w swoim pacjencie. Następnie Joker uciekł z Arkham, Quinn bała się o niego sądzą, że przecież tam jest taki sam i przerażony. Niedługo trwało aż Batman znowu go złapał i przyprowadził do Arkham. Zrozpaczona dziewczyna postanowiła uciec z J, ukradła strój ze sklepu i włamując się wypuściła Jokera, z którym uciekła.

Macie tu urywek odcinka, o którym opowiadam.

Właśnie tak zaczęła się kryminalna kariera Harley Quinn.

Jednak w tym samym odcinku Batman zaprzecza miłości Jokera, mówi Quinni jak nią manipulował, że wszystko to kłamstwo. Oczywiście Harley nie wierzy w słowa swojego wroga.

Oto ten moment.

© Harleen Frances Quinzel
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci